vsevv90 - הדקה ה90 - הרגע האחרון
      דף ראשי - הרגע האחרון  |   הרגע האחרון באילת  |   הרגע האחרון  |   הוסף למעודפים  |   תיירים  |    Русский  | 

  מלונות באילת
מלונות באילת

גולש יקר :
המידע והתמונות  המופיעות באתר נלקחו מאתרי המלונות ואין לנו שום זכויות יוצרים עליהם, לקיחת מידע מהמערכת מחייבת קבלת אישור מבעלי זכויות היוצרים .
חברת מלונות / גול טורס  היא סוכנות נסיעות במהותה ועל כן היא פועלת כמתווכת בין הנוסע לבין ספקי השירותים השונים,
 כגון: ספקי טיסות, בתי מלון, הסעות, חבילות מיוחדות וכדומה.
השירותים המוצעים באתר זה מבוצעים על אחריותם של ספקי השירותים למיניהם.
חברת מלונות / גול טורס אינה אחראית בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן, עקב ביצוע לקוי של השירותים הקשורים בספקי שירותים, או עקב גורמים שאינם תלויים בספק כגון: שביתות, מזג אוויר, ימי חג וכדומה.
הזמנה המתבצעת באתר לאחד או יותר משירותי התיירות המוצעים על ידי חברת מלונות / גול טורס מהווה הסכמה מצד הלקוח לכל התנאים וההגבלות המפורטים בסעיף זה ובסעיפים ``מידע חשוב`` המתייחסים למוצרים השונים.
מוסכם בזאת כי כל תביעה ו/או טענה של הנוסע כנגד חברת  מלונות / גול טורס,
חייבת להיות מובאת בכתב לפני החברה לא יאוחר מ-30 יום לאחר חזרת הנוסע לארץ.
חברת  מלונות / גול טורס לא תידרש להחזר הפרשים כלשהם, הנובעים משינויים אלו, ללא כל קשר לתאריך ביצוע ו/או אישור ההזמנה.
לנוחיותכם, עומדות לרשותכם מספר אפשרויות לתשלום :
באמצעות כרטיס אשראי:
תשלום טלפוני : תוכלו להתקשר ולבצע את הזמנתכם בטלפון מול אחד מסוכני הנסיעות שלנו, לו גם תמסרו את פרטי כרטיס האשראי שלכם.
החיוב בפועל יתבצע על ידי הסוכן האישי שלכם  מלונות / גול טורס, רק לאחר קבלת אישור סופי מהספק על הזמנתכם.
מחירי השירותים: מחירי השירותים המוצעים בארץ הם לרוב נמוכים מהמחירים הרשמיים של ספק השירות בחו``ל (למשל: לעומת מחירון בית המלון או החברה להשכרת רכב). עם זאת יתכן כי בנקודת זמן מסוימת המחירים בארץ יהיו גבוהים יותר.
מחירי השירותים עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת ובכל מקרה המחירים הקובעים והמחייבים הם המחירים בארץ.
הבטחת מחיר: עליית המחירים תחול על כל ההזמנות שכבר בוצעו, למעט אם שולמו מראש במלואם ומסמכי הנסיעה (כרטיס טיסה, שובר בית המלון, שובר רכב וכדומה) כבר נמצאים בידי הנוסע.
 המחירים הרשומים באתר יכולים להשתנות , גם אם לא עודכנו באתר,
במידה וקיימת אי התאמה בין המחירים המפורטים באתר לבין המחירים במוקד ההזמנות,בין אם זה בגלל שינוי מחירים ובין אם זה בגלל טעות בהקלדה, המחיר במוקד ההזמנות הוא הקובע.
תנאי שינוי וביטול למלונות בארץ -
 על כל ההזמנות חלים דמי ביטול/שינוי של 100שח מרגע ביצוע ההזמנה ועד 14 ימי עבודה לפני הנופש.
מ- 14 יום לפני הנופש ועד 3 ימי עבודה לפני, יחול דמי ביטול של לילה אחד.
פחות משלושה ימי עבודה יחולו דמי ביטול מלאים .
חלק מהשרותים הינם בתשלום - ציון השרות במערכת אינו מחייב שהוא חינם.
ביטול/שינוי יעשה באמצעות קבלת הודעת ביטול בכתב במשרדנו.
תאריך הביטול/שינוי הקובע יהיה תאריך קבלת המכתב/פקס במשרדנו.
במידה ויום קבלת ההודעה הינו יום שבתון בארץ /בחו`ל ייחשב יום הביטול/שינוי מיום העבודה הראשון שלאחריו.

תנאי שינוי וביטול בחול - על כל ההזמנות חלים דמי ביטול/שינוי מלאים (100%) מרגע ביצוע ההזמנה.
ביטול/שינוי יעשה באמצעות קבלת הודעת ביטול בכתב במשרדנו.
תאריך הביטול/שינוי הקובע יהיה תאריך קבלת המכתב/פקס במשרדנו.
במידה ויום קבלת ההודעה הינו יום שבתון בארץ / בחו`ל ייחשב יום הביטול/שינוי מיום העבודה הראשון שלאחריו.
מידע חשוב כל אזרח ישראלי המבקש לצאת מן הארץ, אחראי בלעדית להצטייד במסמכים הבאים: דרכון - וודאו כי הדרכון שברשותכם בר תוקף ל - 6 חודשים לפחות.
לפני צאתכם מהארץ, צלמו את דרכונכם לפני היציאה מהארץ ושימרו את הצילומים בנפרד.
אשרות כניסה - באחריותכם לדאוג לאשרות כניסה למדינות בהן תרצו לבקר. ודאו את הצורך באשרה עם הקונסוליה של המדינה בה תרצו לבקר.
מומלץ להוציא את כל אשרות הכניסה בארץ, גם אם מועד הביקור מאוחר ותוקף האשרה יפוג.
חידוש אשרת ביקור בחו``ל קל יותר. במקרים רבים לא ניתן יהיה לקבל אשרה בחו``ל אם הבקשה המקורית לא הוגשה בארץ.
*שימו לב. בעלי תעודות מעבר חייבים לדווח לסוכן הנסיעות מיידית!
ובנוסף: פוליסת ביטוח רפואי - חובה! ביטוח מטען - מומלץ.
סוכן הנסיעות שלנו יצביע על יתרונות הפוליסה שאנו מציעים.
תרופות וחיסונים - עליכם לבדוק את הצורך בתרופות וחיסונים למדינות בהן תבקרו.
התייעצו עם הרופא האישי שלכם ופנו למשרד הבריאות או לאחד המרכזים הרפואיים המתמחים בנושא.
תשלומים ביום ביצוע ההזמנה נדרש תשלום מקדמה.
את את יתרת התשלום יש לשלם עד שבוע עבודה לפני מועד היציאה במזומן, בהמחאה או באמצעות כרטיס אשראי.
המחירים הנקובים במטבע זר מחושבים לפי שער מזומנים גבוה ביום התשלום. החזר יינתן בשקלים בלבד ולפי שער מזומנים נמוך בניכוי דמי רישום, ביטול ותוספות אשראי עד 45 יום לאחר הביטול. במקרה של ביטול מצד המארגן, יוחזר לנוסע מלוא הסכום שהנוסע שילם בשקלים בלבד.
הבטחת מחיר - הלקוח יוכל להבטיח את הצעת המחיר שניתנה לו ביחס להזמנתו רק בהתקיים שני תנאים:
1) תשלום מלא בגין הנסיעה.
2) קבלת חומר הנסיעה ליד.
טיסות כללי - הטיסות מבוצעות על ידי חברות תעופה סדירות ו/או שכר וביצוע כפוף לתנאים המפורסמים ע``י חברות התעופה ו/או מנהלי התעופה האזרחיים.
המסלול וזמני הטיסות, נמצאים באחריותן הבלעדית של חברות התעופה וייתכנו מקרים בהם יהיו שינויים בזמני הטיסות אף ללא הודעה מוקדמת על כך. חלקן של הטיסות מופעלות בשיטת ה - (טיסות משולבות) ואין
מלונות / גול טורס אינה אחראית לשילובים אלו כמו גם לשינויים במועדי הטיסות ו/או במסלוליהן, ועל כן לא תיענה כל דרישה להחזר או פיצוי בגין הוצאות או עגמת נפש שנגרמו לנוסע עקב השינויים במועדי הטיסות ו/או בחברות התעופה.
לא תמיד הטיסות הינן ישירות ולעיתים טיסה נוחתת נחיתת ביניים בדרכה כמו גם בחזרתה.
במקרים חריגים של הרשמת יתר לטיסה ע``י חברות התעופה (דבר המותר לחברות התעופה ואשר אינו בשליטת המארגנים) יאלצו נוסע בודד או חלק מקבוצת נוסעים לטוס בטיסה שונה.
במקרה שכזה עושות חברות התעופה את מירב המאמצים על מנת לצמצם את אי הנוחות שנגרמת לנוסע.
כל הטיסות מוגבלות לתנאים המפורטים בכרטיסי הטיסה ו/או על גבי עטיפת כרטיס הטיסה/נסיעה.
מטען וכבודת יד - כרטיסי הטיסה במחלקת תיירות למרבית היעדים בעולם מתירים לנוסע כבודה במשקל של 20 ק``ג + כבודת יד במשקל 5 ק``ג בלבד. בטיסות ישירות לצפון אמריקה מתירות חברות התעופה מטען המוגדר כ - 2PC (בד``כ 2 מזוודות שמשקלן יחדיו לא עולה על 70 ק``ג).
חברות התעופה רשאיות לגבות תוספת תשלום בגין משקל עודף לרבות כבודת יד לפי תעריף שנקבע על ידן וע``פ שיקול דעתן הבלעדי.
אין חברות התעופה מתחייבות לקבל כבודתו של נוסע באותה טיסה יחד עמו., אם עלתה הכבודה על המותר, אף אם שילם בגין המשקל העודף.
במקרים חריגים אלו תגיע הכבודה על טיסה אחרת, באחריותה של חברת התעופה.
במקרה של אבדן ו/או נזק למטענכם בתחנת היעד בחו``ל, עליכם לפנות למשרד סוכן השינוע באולם הנוסעים הנכנסים ולדאוג למלא טופס אובדן/נזק למטען.
שימו לב! תינוקות עד גיל שנתיים אינם זכאים להטסת כבודה ולמקום ישיבה.
אין אפשרות להתחייב על מקומות ישיבה מסוימים בטיסה ו/או על שורות ראשונות במטוס.
הזמנת עריסת תינוק הנה בגדר בקשה בלבד ותלויה באישור חברות התעופה ובאחריותן. שדות תעופה - לחלק גדול מן הערים מספר שדות תעופה.
בדקו מאיזה שדה תעופה ספציפי יוצאת טיסתך ובאיזה שדה תעופה אתם נוחתים.
וודאו נושא זה בעת אשרור טיסתכם. כמו כן שימו לב כי בשדות תעופה רבים בעולם מספר טרמינלים.
נא וודאו מאיזה טרמינל ממריאה טיסתכם.
זמן הגעה לטיסה - זמן ההגעה הרשמי לטיסה בינלאומית הוא שעתיים וחצי לפני הטיסה. לאור בדיקות הביטחון הרבות הקיימות בעולם, מומלץ להגיע כ - 3 שעות לפני הטיסה.
שרות טרום טיסה - לחלק מחברות התעופה הטסות מהארץ שרות טרום טיסה החוסך זמן המתנה בשדה התעופה ומאפשר הגעה מאוחרת לטיסה.
בדקו עם סוכן הנסיעות שלנו אם בחברה בה אתם טסים קיים שירות כזה. 
בתי מלון אחריות – חברת  מלונות / גול טורס משמשת כמתווכת בין סיטונאי התיירות לבין הנוסע. השירותים מוצעים מבוצעים על אחריותם של סיטונאי התיירות למיניהם. מלונות / גול טורס אינה אחראית על הפעלתו היום-יומית של המלון, לרבות תקינות מערכותיו, שעות הפעלת מיזוג האוויר, החלפת המצעים בחדרים, חימום מי הרחצה וכו`.
חשוב לדעת: דרגות בתי המלון נקבעות על ידי משרד התיירות המקומי בכל ארץ ואינן ניתנות להשוואה עם המלונות בארץ או בין ארצות שונות. אנו מחויבים להציג את בתי המלון לפי דרגתם הקבועה ע``י המוסדות הרשמיים באותה מדינה גם אם אינם זהים ברמתם למלונות באותה דרגה בישראל או בכל מדינה אחרת. מלונות בדרגת Tourist Classהם בדרך כלל מלונות הדומים ברמת ל - 2 כוכבים. מלונות אלה הם מלונות פשוטים ובסיסיים ביותר. שובר המלון מזכה את הלקוח בלבד בשירותים ובמועדים הנקובים בו בלבד, בהתאם לכללים הנהוגים במלונות / גול טורס . השובר אינו ניתן להסבה ו/או המרה.
אי ניצול השירותים המפורטים בשובר, כולם או מקצתם, לא יקנה ללקוח כל זכות תביעה או החזר כספי.
 שינויים/ביטולים בארץ - על הנוסע להודיע לסוכן הנסיעות על כוונתו לשנות/לבטל את ההזמנה. באירופה: יש לשנות/לבטל עד 48 שעות טרם מועד הכניסה למלון. בארה``ב: יש לשנות/לבטל עד 5 ימי עבודה (בארץ ובחו``ל) טרם מועד הכניסה למלון. במידה ונמסרה הודעה על שינוי/ביטול פחות מן הזמן הנקוב לעיל ייגבו דמי שינוי/ביטול בסך עלות לילה אחד לפחות של כל חדר מכל סוג שהוא. דמי השינוי והביטול דלעיל ניתנים לשינוי וכפופים לשיקול דעתם של ספקי בתי המלון בחו``ל ובכל מקרה לא יחולו לגבי הזמנות בתקופות תערוכות, כנסים וחגים מיוחדים.
 ביטולים בחול - ביטול השירותים בחול על-ידי הנוסע יעשה בכתב בלבד. על הנוסע לקבל אישור מהספק בחול או מבית המלון על מועד הביטול ודמי הביטול שנגרמו כתוצאה מכך. בכל מקרה בכל מקרה יחויב הנוסע בדמי טיפול בסך לילה אחד מתוך ההזמנה ובנוסף בדמי הביטול שידרשו ע`י הספק בחול.
מה חשוב לדעת לגבי בית המלון - שעת כניסה לחדרים כמקובל בעולם כולו הוא מ - 14:00. במקרים בהם המלון אינו מלא לחלוטין, ניתן לעיתים לקבל את החדרים מוקדם יותר אך הדבר תלוי בזמינות החדרים במלון באותו זמן. לא ניתן להבטיח מראש חדר מוקדם אלא אם משלמים על לילה נוסף.
הגעה מאוחרת - יש להודיע  מלונות / גול טורס עם ביצוע ההזמנה על שעת ההגעה למלון. בתי המלון אינם מתחייבים לשמור חדרים לאחר השעה 18:00 במידה ולא קיבלו על כך הודעה מוקדמת. עזיבת חדרים במלון - מתבצעת עד השעה 12:00 בצהרים וזאת ללא כל קשר למועד יציאת הטיסה חזרה.
עזיבה מאוחרת יותר עלולה להיות כרוכה בתשלום נוסף ויש לתאמה מראש עם הקבלה. אישור הדבר תלוי בזמינות החדרים ובתפוסת המלון באותו יום.
ברוב המלונות מתאפשרת השארת חפצים עד ליציאה לטיסה בחדר מזוודות, אך יש להיות ערים לבעייתיות הביטחונית בהשארת המטען האישי ללא השגחה ויש לדווח על כך לבודק הביטחוני בעת ההתייצבות לטיסה.
חדר לשלושה/ארבעה - במקרה של הזמנת חדר לשלושה/ארבעה, שימו לב! בתי המלון לרוב, נוהגים להכניס מיטה שלישית/רביעית לחדר זוגי. לעיתים המיטות הנוספות הן מיטות מתקפלות.
חדר זוגי - ברוב בתי המלון, בחדרים הזוגיים ישנן מיטות נפרדות. אין כל אפשרות להבטיח מראש מיטה כפולה, אף אם הוזמנה מראש. היצע ע``פ הקיים ואין למלונות / גול טורס  Run of the House הזמנות מתבצעות עבור חדר במלון אפשרות להבטיח מראש מיקום ספציפי לחדר על-פי דרישת הלקוח לא בקומה ולא בצד המבוקשים.
 רישום יתר - במקרה של רישום יתר בבית המלון, רשאי הסוכן המקומי ו/או בית המלון לשנות ע``פ אחריותו הבלעדית את האכסון, למלון אחר.
ואין מלונות / גול טורס כל אחריות ו/או שליטה על כך.
מיזוג אויר - אין הפעלת מיזוג האוויר באחריותה של חברת גול טורס והיא לא תוכל לשאת בכל אחריות באשר להפעלתו של המיזוג בבית המלון. הפעלת המיזוג הנה באחריותו של בית המלון בלבד וכפופה לחוקי המדינה.
שירותים נוספים - שירותים נוספים בבית המלון כגון: חנייה, סאונה, חדר כושר וכו ניתנים בחלקם תמורת תשלום. בכל בעיה שמתעוררת במהלך השהייה במלון, חובה לפנות למשרד הקבלה של המלון או לספק המקומי שפרטיו מופיעים על השובר, על מנת להגיע לפתרון הולם כבר במהלך החופשה.
נופשונים וחבילות מיוחדות  הטיסות הן באחריותן הבלעדית של חברות התעופה השונות. שעות הטיסה, מסלוליהן ושדות התעופה להמראה ו/או נחיתה, עלולים להשתנות, לעיתים אף ללא הודעה מוקדמת.
חברת מלונות / גול טורס אינה אחראית לשינויים במועדי הטיסות או במסלוליהן, ועל כן לא תיענה כל דרישה להחזר או פיצוי בגין הוצאות או עגמת נפש שנגרמו לנוסע עקב השינוי במועדי הטיסות. על הנוסע מוטלת החובה לוודא את מועדי הטיסות ונתיביהן בעת ביצוע ההזמנה, בעת קבלת הכרטיס ובעת אשרור הטיסה חזרה לארץ.
הנוסע רשאי לשאת עמו במטוס כבודה במשקל שלא יעלה על 20 ק``ג. מטען עודף יחויב בתשלום על-פי התעריף שיקבע על ידי המוביל מעת לעת. חברת התעופה אף רשאית לסרב להוביל כבודה שמשקלה העודף עולה על 20 ק``ג. ארוחות בטיסות- הארוחות המסופקות בטיסות הן באחריותה הבלעדית של חברת התעופה. חברת מלונות / גול טורס אינה יכולה להתחייב בפני הנוסע שיקבל אוכל מיוחד (כשר, צמחוני וכד), גם אם הזמין אותו מראש.
נציגים וסיורים מקומיים סיורי הבחירה המוצעים לנוסעים על ידי בית המלון ו/או על ידי הנציגים המקומיים של ספקי השירות, מאורגנים נמכרים ומבוצעים על ידי משרדים מקומיים ו/או נציגים מטעמם.
לחברת מלונות / גול טורס אין כל שליטה או אחריות על טיולים אלה.

 
מלונות בארץ
  דילים חמים למשלמים בכרטיס רמי לוי שיווק השיקמה
  מבצעים חמים לחנוכה במלונות ישראל
  דילים חמים לעובדי רמי לוי
  חגים באילת
  מבצעי מלונות בטאבה ובסיני
  מבצעי דילים לצפון
  מבצעים חמים למלונות בנהריה ובעכו
  סופ``ש בים המלח
  מבצעי דילים לטבריה
  סופ``ש בירושלים
  דילים בדרום
  חגים במרכז הארץ
  חופשה והופעה במלונות בישראל
  דילים חמים בנתניה
  סופ``ש בטבריה
  סופ``ש בתל אביב
  ליל שישי בתל אביב
  ליל שישי בצפון
  מבצעי מלונות באילת
  סופ``ש בנתניה
  סופ``ש בצפון
  חגים בצפון
  ליל שישי בירושלים
  פינוק בים המלח
  דילים בירושלים
  דילים בים המלח
  ליל שישי בים המלח
  דילים לתל אביב
  סופ``ש באילת
  מלון מובנפיק טאבה במבצע
  לינה וסיורים מופלאים בירושלים
  דילים חמים למשלמים בכרטיס משקארד
  מלונות באילת מלונות באילת

הרגע האחרון
  מלונות אילת והסביבה מלונות אילת והסביבה
  מלונות ים המלח מלונות ים המלח
  מלונות טבריה והסביבה מלונות טבריה והסביבה
  מלונות מצפה רמון, ערד, ירוחם מלונות מצפה רמון, ערד, ירוחם
  מלונות אשקלון, באר שבע מלונות אשקלון, באר שבע
  מלונות אשדוד מלונות אשדוד
  מלונות תל אביב יפו והסביבה מלונות תל אביב יפו והסביבה
  מלונות ירושלים והסביבה מלונות ירושלים והסביבה
  מלונות רמת גן, בת ים, רחובות מלונות רמת גן, בת ים, רחובות
  מלונות הרצליה, רעננה מלונות הרצליה, רעננה
  מלונות נתניה, חדרה מלונות נתניה, חדרה
  מלונות קיסריה, זכרון יעקב מלונות קיסריה, זכרון יעקב
  מלונות חיפה והסביבה מלונות חיפה והסביבה
  מלונות נצרת, מעלות, בית שאן מלונות נצרת, מעלות, בית שאן
  מלונות עכו, נהריה מלונות עכו, נהריה
  מלונות צפון, גולן, גליל עליון מלונות צפון, גולן, גליל עליון
  מלונות באזור טאבה סיני מלונות באזור טאבה סיני

רשת
  רשת מלונות ישרוטל רשת מלונות ישרוטל
  רשת מלונות פתאל רשת מלונות פתאל
  רשת מלונות דן רשת מלונות דן
  רשת מלונות קלאב הוטל רשת מלונות קלאב הוטל
  רשת מלונות סי הוטלס רשת מלונות סי הוטלס
  רשת מלונות פרימה רשת מלונות פרימה
  רשת מלונות הילטון רשת מלונות הילטון
  רשת מלונות אסטרל באילת רשת מלונות אסטרל באילת
  רשת מלונות לאונרדו רשת מלונות לאונרדו
  רשת מלונות זיו הוטל בנתניה רשת מלונות זיו הוטל בנתניה
  רשת מלונות הולידי אין רשת מלונות הולידי אין
  רשת הארחה בקיבוצים רשת הארחה בקיבוצים
  רשת מלונות קיסר רשת מלונות קיסר
  רשת מלונות אטלס רשת מלונות אטלס
  רשת מלונות אורכידאה רשת מלונות אורכידאה
  רשת מלונות טמרס רשת מלונות טמרס
  רשת מלונות מטיילים בצפון רשת מלונות מטיילים בצפון
  רשת מלונות אלרוב בירושלים רשת מלונות אלרוב בירושלים
  הרגע האחרון במלונות טאבה הרגע האחרון במלונות טאבה
  רשת מלונות גרנד רשת מלונות גרנד
  רשת מלונות בי הוטלס באילת רשת מלונות בי הוטלס באילת
  רשת מלונות קנדה ישראל רשת מלונות קנדה ישראל
  רשת מלונות אוליב רשת מלונות אוליב
  רשת מלונות איביס רשת מלונות איביס
  רשת מלונות ג`ייקוב רשת מלונות ג`ייקוב
  רשת מלונות גולדן קראון רשת מלונות גולדן קראון

     מידע שימושי
  צימרים בצפון רשת מלונות גולדן קראון
  אינדקס תיירות רשת מלונות גולדן קראון
  אודות מלונות בארץ רשת מלונות גולדן קראון
  Hotels In Israel רשת מלונות גולדן קראון
  תנאים כלליים רשת מלונות גולדן קראון
  אפליקציה מלונות רשת מלונות גולדן קראון
  Tours In Israel רשת מלונות גולדן קראון
  Rent A Car InIsrael רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות באילת רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות בים המלח רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות בחיפה רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות בתל אביב רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות בנתניה רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות בירושלים רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות בטבריה רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות באשקלון רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות בנצרת רשת מלונות גולדן קראון
  מלונות בצפון רשת מלונות גולדן קראון
  פתאל רשת מלונות גולדן קראון
  ישרוטל רשת מלונות גולדן קראון
  דן רשת מלונות גולדן קראון
  מאמרים

רשת מלונות ישרוטל | רשת מלונות פתאל | רשת מלונות דן | רשת מלונות קלאב הוטל | רשת מלונות סי הוטלס | רשת מלונות פרימה | רשת מלונות הילטון | רשת מלונות אסטרל באילת | רשת מלונות לאונרדו | רשת מלונות זיו הוטל בנתניה | רשת מלונות הולידי אין | רשת הארחה בקיבוצים | רשת מלונות קיסר | רשת מלונות אטלס | רשת מלונות אורכידאה | רשת מלונות טמרס | רשת מלונות מטיילים בצפון | רשת מלונות אלרוב בירושלים | הרגע האחרון במלונות טאבה | רשת מלונות גרנד | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות בי הוטלס באילת | רשת מלונות קנדה ישראל | רשת מלונות אוליב | רשת מלונות איביס | רשת מלונות ג`ייקוב | רשת מלונות גולדן קראון | הרגע האחרון

הרגע האחרון מלונות בארץ
מלונות אילת והסביבה
מלונות ים המלח
מלונות טבריה והסביבה
מלונות מצפה רמון, ערד, ירוחם
מלונות אשקלון, באר שבע
מלונות אשדוד
מלונות תל אביב יפו והסביבה
מלונות ירושלים והסביבה
מלונות רמת גן, בת ים, רחובות
מלונות הרצליה, רעננה
מלונות נתניה, חדרה
מלונות קיסריה, זכרון יעקב
מלונות חיפה והסביבה
מלונות נצרת, מעלות, בית שאן
מלונות עכו, נהריה
מלונות צפון, גולן, גליל עליון
מלונות באזור טאבה סיני
ברגע האחרון מלונות בארץ
הרגע האחרון בחיפה
מלון קולוני חיפה
מלון וילה כרמל חיפה
מלון טמפלרס חיפה
מלון ביי וויו חיפה
מלון גולדן קראון חיפה
הוטל דיאנה חיפה
מלון לאונרדו פלאזה חיפה
מלון דן כרמל חיפה
מלון דן פנורמה חיפה
מלון מיראבל פלאזה חיפה
בתי מלון נוספים ...
הרגע האחרון באילת
מלון לאונרדו קלאב אילת
מלון נובה לייק אילת
מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת
מלון ויסטה בראון אילת
מלון קיסר פרימייר אילת
מלון ספורט קלאב אילת
מלון לגונה הכול כלול אילת
מלון ריביירה קלאב אילת
מלון אגמים ישרוטל אילת
מלון ים סוף אילת
בתי מלון נוספים ...
הרגע האחרון בירושלים
מלון לב ירושלים
מלון בית קטן בבקעה ירושלים
מלון מונטיפיורי ירושלים
מלון ג`רוזלם אין ירושלים
מלון הילל 11 ירושלים
מלון רפאל רזידנס ירושלים
מלון קוק 7 ירושלים
מלון שמאי סוויטס ירושלים
מלון סיטי סנטר ירושלים
כפר הנופש נווה שלום כפר נווה שלום
בתי מלון נוספים ...
הרגע האחרון בתל אביב
מלון סנטר שיק תל אביב
מלון פרימה סיטי תל אביב
מלון ארטיסט תל אביב
מלון גולדן ביץ` תל אביב
מלון בל תל אביב
מלון שדות אסף הרופא
מלון ארמון הירקון תל אביב
מלון אוליב גורדון תל אביב
מלון רות דניאל רזידנס יפו
מלון דיזנגוף סוויט תל אביב
בתי מלון נוספים ...

Copyright © 2004 Hotel4u.co.il Communications LTD. All rights reserved

Hotels Israel ,מקבוצת גול טורס בע"מ ,נועה מערכות תיירות ,מלונות ישראל ישיר ,גול דיל מלונות ,אינדקס תיירות ,מהיום למחר מלון 10 מלונות חופשה בארץ